bg_image
img
img

Neden Gefa Power İle Çalışmalısınız?

Gefa Power, geleneksel petrol ve gazdan yenilenebilir enerji çözümlerine kadar dünyanın en heyecan verici enerji projelerinden bazılarına mühendislik ve teknik müteahhit yerleştirme konusunda 20 yılı aşkın deneyime sahip bir teknik işe alım uzmanıdır.

İşe alım uzmanlarımız, enerji sektörüne sıkı bir şekilde odaklanırlar, bu da pazarlarını gerçekten bildikleri ve kariyerinizi ilerletmenize yardımcı olacak uzmanlıkla konumlandırıldıkları anlamına gelir. Adaylarımızla ilişkiler kuruyor, size iş arama sürecinde yanınızda olan tek bir irtibat noktası sağlıyoruz. Adaylarımızı atamaları sırasında desteklemeye devam ediyor, işlerine odaklanabilmeleri için her türlü lojistik zorluğun üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Büyük ana şirketimizin mali desteği, yüklenicilerimize her zaman zamanında ödeme yapılması anlamına gelir – faturalarınızı işleme koymak için müşterilerden ödeme beklemenize gerek yoktur.

Dünyanın her yerindeki yüklenicilerimizi desteklemekten gurur duyuyoruz. Amacımız, şimdi ve gelecekte kariyer hedeflerinizi destekleyen bir iş bulmanıza yardımcı olmaktır.

Aday Destek Hizmetleri

Uçak

Müşterimizin seyahat politikalarına uygun seferberlik, terhis, yeniden görevlendirme veya rotasyon programları için seyahat planlarını yönetmek için yüklenicilerimiz ve müşterilerimizle yakın bir şekilde çalışıyoruz. Bu, müşterimizin üzerindeki idari yükü azaltır, onların temel iş hedeflerine odaklanmalarına olanak tanır ve yeni bir yere sorunsuz, stressiz bir şekilde geçiş yapmanıza yardımcı olur.

Tıbbi Muayeneler

Gerektiğinde, fitness seviyelerini belirlemeye yönelik değerlendirmeler yerinde, açık denizde veya denizaşırı yerlerde yapılır. Müşteriye özel politikalara uyarak, tanınmış kliniklerin ve doktorların hizmetlerini düzenler ve yönetiriz. Buna, sınav planlaması ve müşteri ve adayları adına sağlayıcıların ödemesi dahildir.

Sigorta

Kazalar ve tıbbi acil durumlar için, önemli hizmet şirketleriyle sağlam politikalarımız mevcuttur. Bu politikalar, adaylarımıza acil tedavi ve tıp merkezlerine veya gerekirse kendi ana merkezlerine taşınmalarını sağlar.

Tıbbi ve Acil Durum Ülkesine Geri Gönderme Hizmeti

Hem acil durum hem de tıbbi tahliye vakaları için tahliye sistemlerini sürdürmek üzere sigorta şirketleri ve deneyimli uluslararası hizmet sağlayıcılarla yakın bir şekilde çalışıyoruz.

Güvenlik

En son küresel risk uyarılarına erişim dahil olmak üzere yüklenicilerimizin güvende olmasını sağlamak için yürürlükte olan belirli sistemlerimiz ve süreçlerimiz var. Bu, müşteri ve aday güvenliğini iyileştirmemize ve gereksiz riskleri en aza indirmemize olanak tanır.

Göçmenlik

Kapsamlı göçmenlik hizmetlerimiz, denizaşırı yüklenicileri görevlendirirken tüm göçmenlik gereksinimlerini denetler ve yönetir, süreci mümkün olduğunca verimli ve stressiz tutar. Noter tasdikli belgelerin düzenlenmesi, yasallaştırmalar, davet mektupları, yabancı Vizeler ve çalışma izinleri.

Konaklama

Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu durumlarda yükleniciler için hem kısa hem de uzun vadeli konaklama sağlayabiliriz. Buna oteller, servisli daireler veya özel kiralama sözleşmeleri dahildir.

Ulaşım

Birçok lokasyonda kısa ve uzun dönemli araç kiralama düzenlemelerine erişimimiz var ve adaylara ulaşım gereksinimlerinde yardımcı oluyoruz.

Refah

Her şeyden önce, dünyanın neresinde olursa olsun adaylarımızın güvenliği ve refahı ana önceliğimizdir. Adaylarımıza ve ailelerine, görevlendirmeleri boyunca kapsamlı destekle gönül rahatlığı sağlamayı hedefliyoruz. Bu, yalnızca uzman tıbbi yardımı değil, aynı zamanda çok çeşitli diğer rutin sağlık ve esenlik destek hizmetlerini de içerir.

IR35

IR35 kapsamında özetlenen tüm sözleşmeler ve iş kapsamları ile tamamen IR35 uyumlu olmaktan gurur duyuyoruz.Bu mevzuat, Kişisel Hizmetler Şirketinden (PSC) beklenen çıktıları özetleyen iş kapsamlarına sahip gerçek serbest meslek sahibi yüklenicileri ayırır. PSC'nin ayrıca, PSC ile ajans arasındaki IR35 uyumlu çalışma düzenlemesini ayrıntılarıyla açıklayan bir acente ile yürürlükte olan bir sözleşmesi olacaktır.