bg_image
img

10+ Yıllık Deneyim

img
HAKKIMIZDA
İşinizi Bir Sonraki Seviyeye Taşıyın
HAKKIMIZDA

Yeni bir iş modeli getiren yenilenebilir enerji araçları başta olmak üzere üretim şebekelerinden depolama ünitelerine kadar yaşamın her alanında gerekli olan iş gücü temini için biz varız.

icon png

İyi bir İş

İyi bir çalışma, ince sanat eserleri de dahil olmak üzere yaratıcı çabanın bir tezahürüdür.

icon png

En İyi Çözüm

Danışmanlık Çözümü; dinamik, çok amaçlı, zarif ve modern bir istihdam çözümüdür.

Misyonumuz

İnsan kaynakları hizmetlerini, müşteri istek ve beklentileri doğrultusunda, en uygun ve hızlı aksiyonlarla müşteri ve çalışan değerlerini koruyarak gerçekleştirmektir. Hedefimiz; verdiğimiz hizmetleri kalite standartları ve geniş müşteri portföyü ile ileriye taşımaktır.

Vizyonumuz

Gelecek coğrafyasında mevcut portföyümüzü genişletmek ve bunun devamlılığını sağlamak ile birlikte bu sektörlere ayrıca işgücü sağlamaktır. Hizmetlerimizi geniş pazar payında rakiplerle, çalışan etik değerlerini ve kurum kültürünü koruyarak, yerel ve ulusal müşterilere ulaştırmak, var olan katma değeri arttırmaktır.

İlkelerimiz

Sunduğumuz tüm hizmetlerimizde kalite, güven, müşteri memnuniyeti, iş güvenliği ve iş etiği esastır.

Neden Gefa Power?
Hakkımızda
Neden Gefa Power?

Yeni bir iş modeli getiren yenilenebilir enerji araçları başta olmak üzere üretim şebekelerinden depolama ünitelerine kadar yaşamın her alanında gerekli olan iş gücü temini için biz varız. Firmaların iş gücü süreçlerini dengeli bir hale getirmede aktif bir rol oynayan Gefa Power, müşteri odaklı yaklaşımı ile enerji sektöründe hizmet veren firmaların piyasada aktif olmasını sağlar.

İş gücü tedarik tarifesinde ideal bir prensip belirleyen Gefa Power, yenilenebilir enerji tesislerinde ihtiyaç duyulan kalifiye personel teminini sağlar. Özellikle yenilenebilir enerjide sunulan teşvikler, piyasa şartlarının iyileştirilmesine ve her geçen gün kapasite artışına sağlanmasına yardımcı olur. Gerçek zamanlı bilgiye ulaşım hızının artması ile birlikte bambaşka bir forma dönüşen iş gücü temini işletmelerin personelleri ile bir şeffaf bir iletişim kurmasını sağlar. Marka imajını olumlu yönde etkileyecek iş gücü araçları ile tüketici odaklı firmaların piyasaya hazırlanmasına olanak sağlayan Gefa Power, personel süreçlerinin kusursuz bir şekilde yönetilmesi, iş yapış şekillerini belirlenmesi, sektörünün her alanında müşteri yönetiminin aktif olarak yapılması için ihtiyacınız olan iş gücü temini sizler için sunar.

NEDEN BİZ?
Değerlerimiz
NEDEN BİZ?

Adil, şeffaf ve söz hakkı tanıyan, çalışanların potansiyellerini ortaya koyma fırsatları bulduğu, her bir çalışanın değer yaratarak şirketin geleceğine katkı sağladığı ve değer gördüğü, yüksek performanslı, gelişim odaklı, her alanda güçlü ve etkili bir liderlik sergileyen, bir şirket kültürü ve bağlılığı yüksek, mutlu, verimli, başarılı ve sağlıklı bir iş gücü oluşturmayı hedefler.

NEDEN BİZ?
Çeşitlilik & Kapsayıcılık
NEDEN BİZ?

Müşterilerimizin birçoğu daha kapsayıcı bir iş gücü istiyor ancak nereden başlayacağını bilmiyor veya daha çeşitli yetenekler bulup çekmek için mücadele ediyor. Bu zorlukları anlıyoruz çünkü onlarla da karşılaştık. Hâlâ yapacak işlerimiz olsa da, daha kapsayıcı bir ekip oluşturma çabalarımız şirketler ve adaylarla yaptığımız çalışmalara yansıyor.

Misyonumuz, sadece çevre için değil, içinde yaşayan insanlar için daha sürdürülebilir bir dünya sunmaktır. İnovasyon ve büyüme konusunda tutkuluyuz ve çeşitlilik içeren bir ekibin geniş perspektiflerinin bunlara ulaşmanın en iyi yolu olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, operasyonlarımızı aktif olarak geliştiriyor ve çeşitliliği destekleyen kuruluşlarla çalışıyoruz. Her şey, her geçmişe ve kimliğe sahip profesyoneller için güvenli ve destekleyici bir ortam sağlayabilmemiz için.