Yönetilen Hizmetler

Sözleşme atama sürecini baştan sona yönetmek için satın alma ekipleriyle birlikte çalışıyoruz. İşe alıştırma sürecimiz, yüklenici maaş bordrosunu yönetmeyi ve iş gücünüzü genişletmeyle birlikte gelen tüm idari ayrıntıları denetlemeyi içerir. Bu, tıbbi testler, çalışma izinlerinin düzenlenmesi ve sözleşme hazırlığı, görevden ayrılma ve görev kapanışı gibi faaliyetleri içerebilir. Yükleniciler ve uluslararası işçiler için bordro hizmetleri karmaşık olabilir. Uluslararası maaş bordrosu uzmanlığımız, müşterilere, yüklenicilerinin çalışan maaşlarının tüm küresel ve yerel yasa ve yönetmeliklere uygun olarak yönetildiği konusunda gönül rahatlığı sağlar.

İdari giderleri (ve gelecekteki para cezaları veya yaptırımları riskini) azaltarak bordro hizmetleri, kurum içi bordro yönetimine kıyasla önemli ölçüde maliyet tasarrufu sağlayan faydalar sağlayabilir.

Sertifikalı uzmanlarımız, karmaşık işe alım, sözleşme yönetimi ve işten ayrılma işlemlerini yönetmiştir. Projenizin genel ihtiyaçlarını karşılamak için son derece yetenekli personel, uluslararası bordro uzmanlığı ve idari destek sağlama konusunda kanıtlanmış bir geçmiş performansa sahibiz.

icon png

Pozisyon

Pozisyon için gerekli olan nitelikleri ve davranışları tam olarak tespit etmek

icon png

Aday Özgeçmişi

Değerleri ve çalışma tarzı şirketinizin kimliğiyle uyumlu bir ekip üyesi

Bu Hizmetlerin Tümü, Bu Çözümlerin Bir Parçası Olarak Sağlanabilir:

01

Uyumluluğu sağlamak ve size değişen piyasa koşullarına göre gelişen uyarlanabilir bir iş gücü sağlamak için sözleşmeli iş gücünüzü yöneteceğiz, adayları bulup inceleyeceğiz ve tüm yönetim ve bordro süreçleriyle ilgileneceğiz.

02

Bir projeyi destekleyecek iç kaynaklara sahip olmadığınızda veya işe alım kapasitenizi artırmanız gerektiğinde ihtiyaç duyduğunuz yeteneği bulmanıza yardımcı olmak için özelleştirilebilir, entegre bir işe alım programı sunuyoruz. Bu, operasyonlarınızı rakiplerinizin önünde tutar ve ticari büyümeyi sürdürür. Proaktif yetenek haritalaması, kültürünüze uygun kişileri zamanında bulmamız anlamına gelir.

03

Küresel bir işgücünü harekete geçirmenin getirdiği karmaşık yasal ortamda geziniyor ve basitleştiriyoruz ve her vakayı ihtiyaç duyduğu bireysellikle ele alıyoruz. Bölgesel vergi uygulamalarına uyulmasını sağlıyoruz ve operasyonlarınızı uyumlu bir şekilde istenen herhangi bir yerde barındırıyoruz.