Sözleşmeli İşe Alım

Yüklenicilerimiz, iş yükü zirvelerinin, özel görevlerin ve kısa vadeli projelerin üstesinden gelmek için kadrolu personelinize destek olabilir. Sözleşmeli bir ortamda başarılı olan yüksek vasıflı adaylarla uzun vadeli ilişkiler kuruyor, müşterilerimizin ihtiyaç duydukları yeteneklere hedefleri ve proje son tarihlerini karşılamak için zamanında erişmelerini sağlıyoruz.

Her şirketin benzersiz proje ihtiyaçları vardır ve bu özellikle yüklenicileri işe alırken geçerlidir. Çevik işe alım sürecimiz, özelleştirilmiş bir işe alım stratejisi geliştirmek için işe alım yöneticileri ve proje liderleriyle çalışmamıza olanak tanır.

icon png

Pozisyon

Pozisyon için gerekli olan nitelikleri ve davranışları tam olarak tespit etmek

icon png

Aday Özgeçmişi

Değerleri ve çalışma tarzı şirketinizin kimliğiyle uyumlu bir ekip üyesi

Sözleşmeli İşe Alım Sürecimiz

01

Mükemmel yerleştirmeler sağlamak için, gereksinimlerinizi tam olarak anlamak üzere müşterilerimize danışırız ve ardından rol için becerileri, nitelikleri, nitelikleri ve davranışları belirlemek ve şekillendirmek için birlikte çalışırız.

02

Yeteneğin nerede bulunduğunu ve hangi şirketlerden yetenek alınacağını belirlemek için çeşitli araçlar ve metodolojiler kullanarak bir pazar analizi yürütüyoruz.

03

Çabalarımızı nereye odaklayacağımızı belirlemek için pazar analizini kullanırız. Bu, pasif adayların kısa bir listesini belirlemeyi ve ağlarımızda daha fazla farkındalık kazanmak için üzerinde çalıştığımız fırsatların reklamını yapmak için sosyal ağlarımızdan yararlanmayı içerir.

04

Derinlemesine davranış temelli mülakatlar yapıyoruz ve en iyi adayları, bilinçli bir karar vermeniz için ihtiyaç duyduğunuz temel bilgileri özetleyen markalı bir sunumda sunuyoruz.

05

Tüm yüklenicilerimiz için, müşterimizin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş, kapsamlı bir işe alım deneyimi sunuyoruz. Yüklenicilerimiz, ilk günlerinde gerekli tüm sistem ve ekipmanlara erişebilmelerini sağlamak için müşterilerimizin politikalarını ve tüm işe alım belgelerini başlangıç tarihlerinden önce tamamlar.

06

Yerel İK mevzuatı ve vergi kanunları hakkındaki bilgimiz, yüklenicilerinize adil davranılmasını ve doğru şekilde ödeme yapılmasını sağlar. Geçerli tüm vergiler ve işçi tazminatı için havaleleri yönetiyoruz. Müşterimize çalışılan tüm saatler için aylık olarak fatura keseriz.

07

Uzatma ve yenilemeleri yönetmek için proje programlarıyla ilgili düzenli güncellemeler almak için müşterilerimizle birlikte çalışıyoruz. Sözleşmenin sonunda, yüklenicilerimizi görevden alır ve bir sonraki fırsatlarını belirlemek için onlarla birlikte çalışırız.