Çalışan Kiralama

Kalıcı pozisyonlar için işe alırken, yalnızca rolü dolduracak becerilere sahip bir aday değil, aynı zamanda değerleri ve çalışma tarzı şirketinizin kimliğiyle uyumlu bir ekip üyesi de istersiniz. Rol için gerekli olan becerileri, nitelikleri ve davranışları tam olarak anlamak için müşterilerimize danışarak mükemmel kalıcı yerleştirmeler sağlıyoruz.

İster büyüyen bir küçük işletme, ister yeni bir alana yayılan büyük bir şirket olun, kapsamlı küresel ağımız, ihtiyaçlarınıza uzun vadede uygun olacak teknik yeteneğe erişmemizi sağlar. Adaylarımız en az beş yıl veya daha fazla sektör tecrübesine ve ayrıca şimdi ve gelecekte talep gören becerilere sahiptir.

icon png

Pozisyon

Pozisyon için gerekli olan nitelikleri ve davranışları tam olarak tespit etmek

icon png

Aday Özgeçmişi

Değerleri ve çalışma tarzı şirketinizin kimliğiyle uyumlu bir ekip üyesi

Çalışan Kiralama Sürecimiz

01

Denenmiş ve gerçek sürecimizi takiben Gefa Power, müşterilerimizin yaklaşan işlerine yardımcı olacak en iyi adayları bulmak için pazara gidiyor. Bu adayları bulduğumuzda Gefa Power çalışanları olarak işe alınırlar ve projelerine yardımcı olmaları için müşterilerimize kiralanırlar.

02

Tüm çalışanlar, Gefa Power’ın çalışanları olarak kalır ve çalıştıkları saatler için Gefa Power tarafından ödenir, ancak kiralandıkları müşterilerden çalışma talimatları almaya tabidirler. Bu çalışma, özel kural ve düzenlemelere tabidir ve yalnızca bu hizmetin sunulduğu tüm bölgelerde sahip olduğumuz ilgili lisansa sahip acentelere izin verilir.

03

Müşterilerimiz projelerini bitirdiğinde ve kiralık çalışanlarımızın yardımına artık ihtiyaç duymadıklarında, işe alınacaklar ve Gefa Power’ın gözetimine geri verilecekler.