”Erzin Bilimle Çiçek Açıyor Projesi” Bilim Şenliği için geri sayım başladı. 🌱🔬

23-24 Mayıs tarihlerinde Erzin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Erzin İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü işbirliği ve Ganioğulları LTD. STİ. olarak bizim de destek verdiğimiz bu etkinlik, bilime olan ilgimizi ve keşfetme arzumuzu kutlamak için harika bir fırsat sunuyor.

Erzin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Erzin İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü işbirliği ve Ganioğulları LTD. STİ. olarak bizim de destek verdiğimiz Erzin Bilimle Çiçek Açıyor Projesi’nde yer almaktan mutluluk duyuyoruz.

Bu değerli projede gösterdiğimiz katkılardan dolayı şirketimizin kurucusu Hasan Güven’e, Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından plaket verilmesi, bizleri onurlandırmış ve motive etmiştir. Bu teşekkürü, şirketimizin ve çalışanlarımızın özverili çalışmalarının bir takdiri olarak kabul ediyoruz.

Erzin Bilimle Çiçek Açıyor Projesi'' Öğrencilerle Buluşuyor

”Eski köy okullarının rehabilite edilip topluma kazandırılması ve gençlerimizin ışığını daha da parlatmak amacıyla halkımızı ön plana alıp sağlam bir zemin atmak istedik.
Hatay’ın Erzin ilçesine bağlı olan Gökdere köyünde, Gökdere Gani Güven Köy ve Yaşam Merkezi’ni, Ganioğulları Ltd. Şti olarak kurduk. Köy ve Yaşam Merkezimizin, öğrencilerimize ve halkımıza hayırlı olmasını temenni ederiz. “
Ganioğulları Ltd. Şti olarak, Erzin Çok Programlı Anadolu Lisesi gençleri için oldukça donanımlı bir kütüphane açmış bulunmaktayız.

Kütüphanemiz, kurum içinde bilgiye erişimi kolaylaştırmak, kitap ihtiyaçlarına destek olmak ve Erzin Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencilerinin öğrenme deneyimini artırmak için özenle tasarlanmıştır.

Yorum yazın

Your email address will not be published.

Benzer Yazılar